Izborom Matejasa Jozipovića Nezavisna lista mladih nastavlja svoj politički rad usmjeren na razvoj lokalnih zajednica, zastupanje interesa građana te jačanje odgovornog i transparentnog upravljanja na svim razinama.
Na istoj skupštini za novog člana Glavnog odbora izabran je Mile Herceg, gradonačelnik Grada Vrgorca i županijski vijećnik, čime je dodatno osnaženo vodstvo stranke iskustvom i znanjem lokalnih dužnosnika koji aktivno rade na razvoju svojih sredina.
Novoizabrani predsjednik Matejas Jozipović zahvalio je članovima na ukazanom povjerenju te istaknuo kako će se zajedno s članovima i dužnosnicima stranke zalagati za daljnje jačanje organizacije, suradnju među lokalnim sredinama i provedbu projekata koji doprinose kvalitetnijem životu građana.